Перейти до основного вмісту
Дріт ріжучий спіральний

Дріт ріжучий спіральний являє собою колюче-ріжучий дріт, витки якого вільно розташовуються вздовж паркану або іншого огородження, захищаючи територію, що охороняється, від проникнення.

Дріт колючий

Дріт колючий призначений для огородження території та переважно використовується у сільському господарстві для створення огорож, загонів для худоби та виготовлення інших огорож.

Дріт в'язальний

Дріт в'язальний призначений для ув'язування арматури та армуючих сіток, різних деталей, запаковування біг-бег та звичайних мішків, ув'язування та пакування різної продукції.

Дріт мідний

Мідний дріт широко застосовується в багатьох галузях промисловості завдяки своїй високій електропровідності, пластичним властивостям та іншим унікальним характеристикам.

Дріт алюмінієвий

Дріт алюмінієвий застосовується в багатьох галузях промисловості насамперед завдяки своїй відносно високій електропровідності та низькій вартості.

Дріт колюче-ріжучий

Дріт колюче-ріжучий призначений для огородження об'єктів, що охороняються, і дозволяє запобігти проникненню або заважає залишити територію, що охороняється.

Дріт оцинкований

Дріт оцинкований є одним із найпоширеніших різновидів тільного дроту, такий дріт захищений цинковим покриттям від корозії.

Дріт сталевий

Дріт сталевий є найбільш поширеним типом дроту і використовується для виготовлення найрізноманітніших виробів, що випускаються промисловістю.

Дріт пружинний

Дріт пружинний застосовується для виготовлення різноманітних пружин та інших металевих виробів із дроту, для яких важливі його пружинні властивості.

Дріт канатний

Дріт канатний має високу міцність і застосовується для виготовлення канатів, тросів та інших аналогічних виробів, які повинні мати високу межу міцності на розрив.

Дріт зварювальний

Дріт зварювальний призначений для проведення зварювання різних металів за допомогою автоматичних та напівавтоматичних зварювальних автоматів у різних галузях промисловості.

Дріт концертина

Дріт концертина, або спіральний бар'єр безпеки, виготовляється з колюче-ріжучого дроту Єгоза і призначений для огородження території, що охороняється.