Перейти до основного вмісту
Зварювальний дріт

Дріт зварювальний галузь застосування

Дріт зварювальний призначений для проведення зварювання різних металів за допомогою автоматичних та напівавтоматичних зварювальних автоматів у різних галузях промисловості – будівництві, машинобудуванні та багатьох інших. Сучасною промисловістю випускаються різні типи зварювального дроту, що відрізняються матеріалом, з якого виготовлено зварювальний дріт, наявністю покриття, що покращує її електричні властивості, наявністю флюсу та інших присадок, призначена для зварювання в умовах звичайної атмосфери або в середовищі захисного газу. Крім того, дріт зварювальний може відрізнятися і за своєю конструкцією - він може бути монолітним, з включенням додаткових порошкових присадок або трубчастої, що містить металевий порошок з флюсом. Матеріал зварювального дроту також може сильно відрізнятися від звичайної низьколегованої сталі до сталі з великою кількістю легуючих елементів і нержавіючої сталі. Кожен тип зварювального дроту має свою сферу застосування, де її використання дозволяє отримати найкращий результат при виконанні зварювальних робіт.

Асортимент зварювального дроту

Зварювальний дріт випускається в широкому асортименті, на ринку доступні різні типи зварювального дроту, що відрізняються за своїми технічними характеристиками. За конструкцією розрізняють три основні типи зварювального дроту:

Зварювальний дріт суцільного перерізу – такий зварювальний дріт виготовлений з однорідного сплаву і може використовуватися для виконання зварювальних робіт з використанням автоматичних та напівавтоматичних зварювальних апаратів. Зварювальний дріт https://gurza.ua/ua суцільного перерізу буває без покриття, але популярніший збіднений дріт, який має високі зварювальні властивості і забезпечує більш високу якість зварювальних робіт порівняно зі зварювальним дротом без мідного покриття.

Зварювальний дріт активований – для покращення зварювальних властивостей до складу такого зварювального дроту входячи додаткові порошкові присадки. Активований зварювальний дріт може використовуватися автоматичними та напівавтоматичними зварювальними апаратами, але для зварювання їй необхідне захисне газове середовище, яке зазвичай забезпечується подачею CO2, іншого інертного газу або суміші газів.

Зварювальний дріт порошковий – має дещо іншу констуркцію, ніж інші типи зварювального дроту. Вона є трубкою, заповненою металевим порошком, змішаним з флюсом. Особливістю застосування такого зварювального дроту є відсутність необхідності в подачі інертного газу в область зварювання – необхідний захисний газ виділяється у процесі плавлення флюсу, що входить до складу цього зварювального дроту.

Вимоги до зварювального дроту

Враховуючи різноманітність типів зварювального дроту та різні завдання, які ставляться при виконанні зварювальних робіт, єдиних вимог до зварювального дроту немає. Головною вимогою є максимально якісне та міцне зварювання металів у кожному конкретному випадку, незалежно від технології зварювання, матеріалів, що з'єднуються за допомогою зварювання та інших факторів, які можуть суттєво відрізнятись залежно від умов, у яких проводяться зварювальні роботи.

Як купити зварювальний дріт?

Купити зварювальний дріт досить просто - в даний час на ринку є безліч пропозицій вітчизняних та світових виробників зварювального дроту, що відрізняються матеріалом, призначенням, способом виконання зварювальних робіт, і звичайно ж, у різних виробників ціна зварювального дроту може суттєво відрізнятися. В даний час можна купити зварювальний дріт для зварювання чорного металу, а також екзотичніших матеріалів – нержавіючої сталі та багато іншого, для чого потрібні спеціалізовані типи зварювального дроту.