Перейти до основного вмісту
Ріжучий спіральний дріт

Дріт ріжучий спіральний галузь застосування

Дріт ріжучий спіральний є колюче-ріжучим дротом Єгоза, витки якого вільно розташовуються вздовж паркану або іншої огорожі, захищаючи територію, що охороняється, від проникнення або запобігаючи спробам її залишити. І в тому, і в іншому випадку ріжуча спіраль діє однаково ефективно, не даючи порушнику периметра подолати цю перешкоду. Завдяки високій ефективності, дріт ріжучий спіральний, поряд з дротом концертину, набув широкого поширення як засіб захисту найрізноманітніших об'єктів побутового, комерційного, промислового, спеціального та військового призначення.

Єдиним недоліком ріжучої спіралі є неможливість спорудження з неї пірамідальних загороджень – але для цих цілей ідеально підходить спіральний бар'єр безпеки або дріт концертина. Але при цьому дріт різальний спіральний обходиться дешевше, ніж дріт концертина, що компенсує цей, практично єдиний, його недолік. У всіх інших випадках спіральний ріжучий дріт діє максимально ефективно, і його можна встановлювати на будь-які види парканів, огорож, даху та стіни будівель, а також інші конструкції.

Асортимент спірального ріжучого дроту

Асортимент спірального ріжучого дроту досить широкий, але не настільки, наскільки асортимент аналогічний до призначення дроту концертина. Це пов'язано з тим, що у конструкції ріжучої спіралі відсутні сполучні скоби, надають їй додаткову жорсткість і міцність. Тому виготовлення загороджень спірального ріжучого дроту https://egoza.com/ua/catalog/single-coil діаметром, що значно перевищує 1 метр, є технічно недоцільним. Оптимальний діапазон діаметрів ріжучої дротяної спіралі лежить у діапазоні від 300-400 до 700-900 мм, у цьому випадку ріжуча спіраль забезпечить максимальні захисні властивості.

Вимоги до спірального ріжучого дроту

Зважаючи на відсутність сполучних скоб, на міцність та ефективність спірального ріжучого дроту впливає тільки міцність та механічні властивості колюче-ріжучого дроту, з якого він виготовлений. У міру збільшення діаметра ріжучої спіралі, для її виробництва має використовуватися дедалі товстіший колюче-ріжучий дріт, інакше не буде забезпечено достатня міцність та пружинні властивості цього загородження.

Пружинні властивості сердечника колюче-ріжучого дроту, використаного в конструкції ріжучої спіралі, відіграють дуже важливу роль, оскільки вони визначають можливість спірального ріжучого дроту протистояти впливам і не змінюватися під їх впливом. Якісний спіральний ріжучий дріт повинен пружинити і відновлювати свою первісну форму під зовнішнім впливом - тільки в цьому випадку колюче-ріжуче загородження прослужить довго, не втрачаючи своїх захисних властивостей. І цілком природно, що для виробництва колючо-ріжучого дроту, що входять до конструкції ріжучої спіралі, має використовуватися тільки оцинкований дріт. оцинкована сталь, що забезпечує надійний захист від корозії.

Як купити спіральний ріжучий дріт?

Купити спіральний ріжучий дріт можна, звернувшись з тим самим постачальникам, які торгують аналогічними системами інженерного захисту периметра. Перед тим, як купити ріжучу спіраль, необхідно переконатися, що вам необхідний саме цей тип загородження колюче-ріжучого. Якщо планується встановлення ріжучої спіралі на паркан або аналогічну конструкції, вона цілком підійде, але, якщо необхідно створити загородження з декількох спіралей ріжучого дроту, з'єднаних у вигляді піраміди або аналогічної конструкції, краще купити дріт концертину, який краще підійде для цих цілей. У будь-якому випадку, купити загородження краще у їх виробника, що торгує якісними виробами, ніж у безлічі продавців, якість ріжучої спіралі у яких може викликати сумніви, навіть якщо ціна спірального ріжучого дроту у них може виявитися меншою, ніж у її виробника, що може стати фактором , що вказує на низьку якість цього типу колюче-ріжучого загородження.