Перейти до основного вмісту
Дріт концертина

Дріт концертина галузь застосування

Дрот концертина, або спіральний бар'єр безпеки, виготовляється з колюче-ріжучого дроту Єгоза і призначений для огородження території, що охороняється від посягань зловмисників, спроб розкрадання матеріальних цінностей та інших аналогічних цілей. Дріт концертина являє собою гармошку з витків колюче-ріжучого дроту, з'єднаних у кількох місцях між собою по всій протяжності мотка дроту. Подібна конструкція захисного загородження з колюче-ріжучого дроту є найбільш поширеною у всьому світі і дозволяє надійно захистити огороджену дротом концертина територію. Концертина може встановлюватися на будь-які огорожі, на дахи та стіни будівель, а також по землі в один або кілька рядів у вигляді паркану або піраміди.

Дріт концертину використовується для захисту території найрізноманітніших об'єктів – від приватної власності до державного кордону. Встановлений поверх паркану дріт концертина не дозволить зловмисникам проникнути на територію приватного будинку, а паркан із кількох спіралей дроту концертина, встановлених на кордоні, запобігатиме проникненню на територію держави нелегальних мігрантів, контрабандистів та інших небажаних відвідувачів.

Дріт концертина для огородження території, що охороняється, може використовуватися як у вигляді окремих спіралей, так і у складі складніших інженерних загороджень. Існують варіанти використання подвійного дроту концертина, коли одна спіраль розташовується всередині іншої – у цьому випадку виходить значно ефективніше колюче-ріжуче загородження, ніж одиночний дріт концертина. Крім того, комбінуючи спіралі дроту концертина різного діаметра, можна створити високоефективне загородження будь-якої конструкції, висоти та протяжності.

Асортимент дроту концертина

Асортимент дроту концертина досить широкий, у рядових продавців цієї продукції він обчислюється одиницями або десятками позицій, у той час як провідні виробники дроту концертину можуть запропонувати десятки та сотні різних позицій цього дроту, що відрізняються за різними параметрами і призначені для використання в різних умовах. Основні параметри, що визначають різні типи дроту концертина, це тип і параметри колюче-ріжучого дроту, з якого виготовляється концертина https://egoza.com/ua/catalog/concertina, діаметр мотка концертини, кількість скоб, що з'єднують сусідні витки дроту концертина, а також довжина, на яку можна розтягнути моток концертини без зниження її захисних властивостей.

Більшість видів дроту концертина виготовляється з найбільш поширеного колюче-ріжучого дроту, що має діаметр сердечника 2,2-2,5 мм з різною формою лез. Така товщина сердечника дозволяє виготовляти ефективний дріт концертина з діаметром витка приблизно від 400 до 800 мм, менші діаметри не мають практичного сенсу, а при спробі виготовити концертина більшого діаметра з такого колючо-ріжучого дроту призводять до різкого зниження жорсткості та пружності всієї конструкції. наслідок – до зниження довговічності та ефективності дроту концертину.

В асортименті продукції деяких виробників дроту концертина присутні мотки з діаметром витка більше 2000 мм, але в цьому випадку для виробництва таких загороджень повинен використовуватися колючий ріжучий дріт із сердечником діаметром значно більше, ніж 2,5 мм. Провідні виробники дроту концертина з великим діаметром витків використовують для їх виробництва ріжучий дріт із сердечником до 5 мм, що забезпечує високу міцність та пружинні властивості дроту концертину діаметром до 2500 мм включно.

Вимоги до дроту концертина

Основні критерії, що визначають якість дроту концертина – це ті його технічні характеристики, які безпосередньо впливають на міцність та ефективність цього колюче-ріжучого загородження. В першу чергу важливо, який колюче-ріжучий дріт використаний для виготовлення дроту концертина і чи задовольняє він усім вимогам до колючо-ріжучої стрічки. Але навіть якщо для виготовлення концертини було використано якісний ріжучий дріт, то залишається ще ряд параметрів, що визначають якість концертини.

Дріт концертина https://concertina.ua/, або спіральний бар'єр безпеки, є циліндричною конструкцією з витків колюче-ріжучого дроту, які з'єднуються між собою певною кількістю скоб. При цьому простежується пряма залежність – чим більший діаметр бар'єру концертину, тим товщі має бути колюче-ріжучий дріт, використаний при виготовленні загородження, і тим більша кількість сполучних скоб має бути використана. Тільки в цьому випадку буде забезпечена висока міцність дроту концертина та його здатність пружинити, а не деформуватися під зовнішнім впливом та відновлювати свою форму.

На сполучних скобах варто зупинитись окремо – вони є найважливішим фактором, що впливає на якість дроту концертина, оскільки саме сполучні скоби забезпечують цілісність конструкції цього загородження. Крім того, що сполучних скоб має бути достатньо кількість, їх конструкція та міцність повинні забезпечувати неможливість швидкого руйнування конструкції концертини шляхом руйнування сполучних скоб. Оптимальною конструкцією сполучної скоби є плоска скоба, виготовлена з листової сталі, що має на кінцях елементи, що входять до замку при її обтисканні. І цілком природно, що сполучні скоби мають бути виготовлені з оцинкованої сталі, щоб уникнути корозії в процесі експлуатації дроту концертина.

Як купити дріт концертина?

Щоб купити колючий дріт концертина, можна зупинити свій вибір на одному з постачальників цієї продукції, природно, попередньо розібравшись із її характеристиками та областю примирення, а також порівнявши їх зі своїми потребами у захисних загородженнях. Найкраще звернутися безпосередньо до виробника дроту концертина, а не до продавців, які торгують аналогічними виробами. Виробник концертина здатний надати всі необхідні документи, що підтверджують високу якість дроту концертина, і дати гарантію, що його продукція прослужить десятиліття без зниження захисних властивостей, що не завжди можливо, якщо купити дріт концертина у випадкового продавця. Якщо дріт концертина планується встановлювати в один ряд на паркан або аналогічну конструкцію, і бюджет купівлі обмежений, можна звернути увагу на більш дешевий, але не менш ефективний спіральний ріжучий дріт, ціна якого нижча, ніж ціна дроту концертина, а захисні властивості цілком можна порівняти.