Перейти до основного вмісту
Мідний дріт

Дріт мідний галузь застосування

Дріт мідний широко застосовується в багатьох галузях промисловості завдяки своїй високій електропровідності, пластичним властивостям та іншим унікальним характеристикам, властивим тільки мідному дроту. Область застосування мідного дроту дуже широка - він використовується для виготовлення різноманітних проводів, кабелів, з мідного дроту виготовляються обмотки електродвигунів, котушок індуктивності та трансформаторів, різні деталі електричних приладів та багато іншого. Ще одна широка сфера застосування мідного дроту – зварювальні роботи, зварювальний мідний дріт використовується для з'єднання чавуну, міді та інших металів. Крім того, мідний дріт використовується в ювелірній промисловості для виготовлення біжутерії, застосовується для металізації поверхонь, з мідного дроту виготовляються різні декоративні вироби та інша продукція.

Асортимент мідного дроту

Асортимент мідного дроту, що виробляється промисловістю, досить широкий - випускається м'який і твердий мідний дріт з покриттям емаллю або без нього, зі звичайної або безкисневої міді, для ліній зв'язку, для виготовлення проводів і кабелів, а також багатьох інших напрямів її застосування. Основною сферою застосування мідного дроту є електротехніка, але також істотну частку асортименту мідного дроту становить мідний зварювальний дріт. Залежно від призначення мідний дріт може мати різні фізичні та хімічні властивості.

Вимоги до мідного дроту

Залежно від того, в якій галузі використовується мідний дріт, до нього висуваються різні вимоги. Для провідникової продукції важлива висока електропровідність, для виготовлення біжутерії та декоративних виробів затребувана пластичність та міцність мідного дроту, а для зварювального мідного дроту важливий його хімічний склад та здатність проводити рівномірне якісне зварювання металів. З цієї причини єдиних вимог до мідного дроту, що випускається сучасною промисловістю, не існує – регламентуються лише його технічні характеристики, що належать до певної сфери застосування мідного дроту.

Як купити мідний дріт?

Купити мідний дріт можна, звернувшись до одного з численних постачальників подібної продукції, широко представлених на ринку металопрокату. Але, враховуючи відносно високу ціну мідного дроту порівняно з алюмінієвим дротом та іншими видами дроту, варто уважно вивчити ринок металопрокату. мідний дріт за найкращою ціною, не пошкодивши якості.