Перейти до основного вмісту
Алюмінієвий дріт

Дріт алюмінієвий галузь застосування

Дріт алюмінієвий застосовується в багатьох галузях промисловості насамперед завдяки своїй відносно високій електропровідності та низькій вартості. Хоча алюмінієвий дріт електропровідністю програє мідному дроту, але цей недолік компенсується низькою ціною алюмінієвого дроту. Але алюмінієвий дріт використовується не тільки для проводів, кабелів, струмопровідних шин та інших електротехнічних виробів. Вона має ще масу переваг, серед яких стійкість до корозії, висока пластичність, низька вага і досить висока міцність. Алюмінієвий дріт широко застосовується і в інших галузях промисловості – його використовують для виготовлення клписів, що застосовуються в харчовій промисловості, різноманітних заклепок, алюмінієвий дріт використовується для металізації поверхонь, такий дріт використовують як зварювальний дріт.

Асортимент алюмінієвого дроту

Алюмінієвий дріт випускається в широкому асортименті та відрізняється як хімічним складом, що визначає його фізичні властивості, так і сферою його використання. Одним з основних типів алюмінієвого дроту є сировина для виготовлення дротів, кабелів та інших струмопровідних виробів. Ще одна широка галузь, для якої виготовляється алюмінієвий дріт – зварювання алюмінію та сплавів на його основі. Завдяки наявності широкого асортименту алюмінієвого зварювального дроту є можливість зводити різні конструкції з легких та міцних алюмінієвих сплавів з використанням зварювання для з'єднання різних елементів конструкції . Ще один клас алюмінієвого дроту – дріт для виготовлення гвинтів, болтів, заклепок та інших виробів, призначених для експлуатації без значних навантажень.

Вимоги до алюмінієвого дроту

Вимоги до алюмінієвого дроту відрізняються залежно від того, про який саме тип алюмінієвого дроту йдеться. У разі зварювального алюмінієвого дроту найважливішими властивостями є однорідність складу, що забезпечує рівномірність зварювання, хімічний склад дроту інші фактори, що впливають на якість зварювальних робіт, що виконуються за допомогою алюмінієвого дроту. Якщо ж йдеться про дріт, з якого виготовляються фурнітура та кріпильні вироби, на перший план виходить міцність сплаву, з якого виготовляється алюмінієвий дріт. А для дроту, з якого виробляють кабелі, дроти та інші електротехнічні вироби, найважливішим параметром є електропровідність алюмінієвого дроту.

Як купити алюмінієвий дріт?

Купити алюмінієвий дріт можна у будь-якого виробника або постачальника цього виду продукції, головне, щоб він надав всі необхідні документи, що підтверджують високу якість продукції, що реалізується. Ціна алюмінієвого дроту може відрізнятися залежно від його хімічного складу, типу, призначення, кількості дроту, який ви збираєтеся купити і багатьох інших факторів. На щастя, враховуючи безліч пропозицій алюмінієвого дроту на ринку металопрокату, завжди можна вибрати оптимальний варіант продукції та купити алюмінієвий дріт за гарною ціною.