Перейти до основного вмісту
Сталевий дріт

Дріт сталевий галузь застосування

Дріт сталевий є найбільш поширеним типом дроту і використовується для виготовлення найрізноманітніших виробів, що випускаються промисловістю. Область застосування сталевого дроту така широка, як і його асортимент. Сталевий дріт застосовується практично у всіх галузях промисловості – з нього роблять пружини та канати, зварну сітку та сітку рабиця, колючий та ріжучий дріт, дроти, сита, сітки та багато інших товарів промислового та побутового призначення. Говорячи про застосування сталевого дроту, складно не тільки перерахувати всі області, де він використовується – складно знайти області, в яких не використовується сталевий дріт.

Асортимент сталевого дроту

Серед усіх видів дроту, найширший асортимент, що виробляється промисловістю, відноситься саме до сталевого дроту. Сталевий дріт виготовляється різного типу, призначення, діаметра, форми поверхні, він відрізняється за складом сталі та наявності покриття, служить сировиною для виробництва різних виробів, використовується для зварювання металів або для скріплення та упаковки різної продукції. Сучасна промисловість випускає безліч видів сталевого дроту:

В'язальний сталевий дріт, що використовується для ув'язування арматури при виготовленні залізобетонних виробів та конструкцій, упаковки різної продукції та багатьох інших цілей.

Канатний сталевий дріт служить сировиною для виробництва канатів різного призначення, а завдяки своїй високій міцності та пружинним властивостям – і для виготовлення колюче- ріжучого дроту.

Зварювальний сталевий дріт призначений для виконання зварювальних робіт з використанням автоматичних або напівавтоматичних зварювальних апаратів, промисловістю випускаються різні типи зварювального дроту.

Сталевий колючий дріт являє собою дріт з намотаними на нього шипами і використовується в сільському господарстві для огородження території та створення загонів для великої рогатої худоби. .

Пружинний сталевий дріт, що застосовується для виготовлення пружин та інших виробів, для яких важливі пружинні властивості дроту, наприклад – у виробництві колюче- ріжучого дроту.

Сталевий колюче-ріжучий дріт – засіб інженерного захисту території об'єктів, що охороняються від посягань зловмисників та ефективний засіб захисту державного кордону від нелегальних мігрантів та інших порушників.

Оцинкований сталевий дріт – ціла група різних типів дроту, що мають цинкове покриття, що захищає сталевий дріт від корозії і значно продовжує термін експлуатації виробів, виготовлених із оцинкованого дроту.

Нержавіючий сталевий дріт не схильний до корозії, завдяки чому з успіхом застосовується в хімічній та харчовій промисловості, в медицині та інших галузях діяльності людини.

Весь асортимент сталевого дроту важко перерахувати – зараз виробляються десятки типів та сотні різновидів сталевого дроту.

Вимоги до сталевого дроту

Враховуючи величезний асортимент сталевого дроту https://kayman.ua/ua, що випускається промисловістю, єдиних вимог до сталевого дроту просто не існує. Але для кожного типу сталевого дроту окремо існує низка вимог, яким вона має задовольняти. Ці вимоги стосуються хімічного складу сталі, з якої виготовляється дроти, наявності та товщини покриття, наявності та ступеня термічної обробки, стану поверхні та відхилень від заданих параметрів. Всі ці вимоги прописані з відповідних стандартів, якими слід керуватися для визначення параметрів сталевого дроту.

Як купити сталевий дріт?

Купити сталевий дріт нескладно, враховуючи його величезний асортимент та наявність безлічі продавців металопрокату, у тому числі – і сталевого дроту. Ціна сталевого дроту також різноманітна і може залежати від її хімічного складу, наявності та товщини покриття, термічної обробки та навіть від діаметра самого дроту. Широкий асортимент цього дроту, що виробляється промисловістю, дозволяє зробити вибір серед багатьох постачальників і купити сталевий дріт за привабливою ціною.