Перейти до основного вмісту
В'язальний дріт

Дріт в'язальний галузь застосування

Дріт в'язальний м'який призначений для ув'язування арматури та сіток при виготовленні залізобетонних конструкцій, а також для різних технологічних операцій, в яких необхідний м'який сталевий дріт, що має високу гнучкість і стійкість багаторазового до вигину. Прикладами може бути ув'язування різних деталей, запаковка біг-бег та звичайних мішків, ув'язування та упаковка різної продукції, монтаж колюче-ріжучого дроту Єгоза та інших металевих конструкцій при будівельно-монтажних роботах. В'язальний дріт виготовляється як без покриття, так і оцинкований, крім того, він буває зі світлим відпалом або без нього. Залежно від сфери застосування в'язального дроту, використовується той чи інший тип цього виробу.

Асортимент в'язального дроту

Промислово виготовляється широкий асортимент в'язального дроту. В'язальний дріт випускається діаметром від 0,16 до 10,00 мм, при цьому оцинкований в'язальний дріт виготовляється в діапазоні діаметрів від 0,20 до 6,00 мм, а дріт без захисного покриття - у всьому діапазоні доступних діаметрів.

Сировиною для виробництва в'язального дроту служить катанка або низьковуглецевий сталевий дріт. В'язальний дріт виробляється звичайним або термічно обробленим, потім він може покриватися цинком для захисту від корозії, а може використовуватися і без цинкового покриття.

Вимоги до в'язального дроту

До вироблюваної промисловістю в'язального дроту пред'являється низка вимог. Не оброблений термічно в'язальний дріт повинен витримувати не менше чотирьох перегинів без його руйнування. Поверхня в'язального дроту https://egoza.ua/ua без покриття не повинна мати тріщин та окалини, на її поверхні допускаються невеликі вм'ятини та подряпини. У разі виробництва оцинкованого в'язального дроту, на його поверхні не повинно бути ділянок, не оцинкованих. При цьому цинкове покриття в'язального дроту не повинно розтріскуватися та відшаровуватися.

Виготовлений в'язальний дріт поставляється споживачеві на котушках або мотках. При цьому при постачанні в'язального дроту в котушках допускається намотування не більше трьох відрізків дроту, а при постачанні в бухтах вона повинна складатися з одного відрізка. Намотування бухт і котушок має бути виконане без сплутування витків для забезпечення нормального змотування дроту при його використанні у виробництві.

Як купити в'язальний дріт?

Щоб купити в'язальний дріт, перш за все необхідно визначитися з його необхідним типом з урахуванням сфери застосування цього виробу. В одних випадках необхідно купити оцинкований в'язальний дріт, а в інших буде достатньо дроту без покриття. Важливим фактором, який впливає на вибір постачальника, у якого ви збираєтеся купити дріт, є ціна в'язального дроту, оскільки бюджет закупівлі зазвичай обмежений певними рамками. Але не варто забувати і про якість в'язального дроту – низька ціна не може бути приводом купити дріт, що не відповідає вимогам певних стандартів. У різних країнах існують різні стандарти, що регламентують параметри в'язального дроту, тому завжди потрібно перевіряти в'язальний дріт, вироблений в інших країнах, на відповідність національним стандартам.