Перейти до основного вмісту
Канатний дріт

Дріт канатний галузь застосування

Дріт канатний має високу міцність і застосовується для виготовлення канатів, тросів та інших аналогічних виробів, які повинні мати високу межу міцності на розрив. Промисловістю випускається різні типи канатного дроту, що мають різні показники міцності та пластичності. Так, з канатного дроту виготовляються канати для кранів та іншого промислового обладнання, підйомників та ліфтів, що використовуються у будівництві та авіаційній промисловості. Завдяки високій міцності та пружинним властивостям, якими володіє канатний дріт через високий вміст вуглецю, він з успіхом застосовується як сировина для виробництва колюче-ріжучого дроту Єгоза, але в цьому випадку канатний дріт обов'язково має бути оцинкований.

Асортимент канатного дроту

Канатний дріт випускається в широкому асортименті, головною відмінністю різних типів дроту є марка сталі, з якої дріт виготовлена, а точніше – вміст вуглецю в сталі, з якої канатний дріт виготовляється. Залежно від галузі застосування та призначення, канатний дріт може бути виготовлений із сталі з різним вмістом вуглецю. Крім того, канатний дріт https://alligator.ua/catalog/barriers/barbed-wire може проводитися без будь-якого захисного покриття, а може випускатися оцинкованим для захисту від корозії. Щільність цинкового покриття канатного дроту може відрізнятися і залежить від майбутніх умов експлуатації канатів, які з такого дроту будуть виготовлені.

Вимоги до канатного дроту

Основною вимогою до канатного дроту є її висока міцність, при цьому тимчасовий опір розриву канатного дроту становить не менше 1400 Н/мм2, а для канатів підвищеної міцності може досягати 2100 Н/мм2 і більше. У разі наявності цинкового покриття, воно повинно бути суцільним шаром цинку, рівномірно розподіленим по поверхні дроту, при цьому допустимі невеликі напливи. Щільність цинкового покриття залежить від вимог, які пред'являються для експлуатації канатного дроту в конкретних умовах і може становити від 20 г/м sup>2 для канатів, що експлуатуються у звичайних умовах до 250 г/м2 для канатів, які мають експлуатуватися в умовах агресивного середовища, наприклад, у солоному морському кліматі.

Як купити дріт дріт?

Купити дріт канатний можна у більшості постачальників інших видів сталевого дроту. Канатний дріт зазвичай постачається в мотках або котушках масою до 1,5 т, які упаковуються в папір та полімерну плівку, дріт без цинкового покриття додатково покривається захисним шаром масла. Ціна канатного дроту залежить від сталі, з якої він виготовлений, наявності захисного цинкового покриття, а також від діаметра канатного дроту – чим дріт тонший, тим його ціна вища у перерахунку на одиницю маси. Так що дріт дріт великий діаметр можна купити за більш низькою ціною, ніж тонкий дріт дріт.