Перейти до основного вмісту
Пружинний дріт

Дріт пружинний галузь застосування

Дріт пружинний застосовується для виготовлення різноманітних пружин та інших металевих виробів із дроту, для яких важливі його пружинні властивості. Пружинний дріт застосовується для виготовлення різних виробів типу шпильок, затискачів та багато іншого. Залежно від типу пружинного дроту, він може використовуватися для навивки пружин без подальшої термообробки або подальшою відпусткою для покращення пружинних властивостей виробів. Для виготовлення пружин та інших аналогічних виробів зазвичай використовують пружинний дріт без захисного покриття. Широкою сферою застосування пружинного дроту є виготовлення сучасного колючого дроту – колюче-ріжучого дроту Єгоза, в якій пружинний дріт використовується як осердя. У разі застосування пружинного дроту як сировина для виготовлення ріжучого дроту використовується тільки оцинкований пружинний дріт.

Асортимент пружинного дроту

Дріт пружинний виготовляється з високовуглецевої сталі, що має високу міцність і пружинні властивості. Такий дріт може проводитись як без попередньої термічної обробки, так і з нею. Пружинний дріт може випускатися без захисного покриття, з покриттям шаром олії або в оцинкованому вигляді. Оцинкований пружинний дріт призначений для експлуатації в складних умовах, прикладом такого використання є колючо-ріжучий дріт Єгоза, який експлуатується в умовах цілодобової дії атмосферних факторів. Крім того, для захисту пружинного дроту від дії вологи може використовуватися фосфатне покриття.

Вимоги до пружинного дроту

Основна вимога до пружинного дроту – її високі пружинящие властивості, тобто. здатність відновлювати свою початкову форму після на неї зовнішньої навантаження. Ця її здатність дозволяє виготовляти із такого дроту різні пружини та інші вироби аналогічного призначення. Пружинні властивості дроту https://caiman.ua/products/razor-wire визначаються високим вмістом вуглецю, а також можуть посилюватись попередньою або подальшою термічною обробкою дроту або виробів з нього. Крім пружинних властивостей, такий дріт характеризується високим тимчасовим опором розриву, який становить близько 1600 Н/мм2 і більше. У разі експлуатації пружинного дроту в жорстких умовах під впливом агресивних середовищ з'являється ще одна вимога до цього дроту – наявність цинкового захисного або фосфатного покриття для захисту дроту від корозії.

Як купити пружинний дріт?

Купити пружинний дріт можна у більшості постачальників, які торгують різними типами дроту. Перед тим, як купити пружинний дріт, варто визначитися з тим, який дріт вам потрібний - без покриття, оцинкований, термічно оброблений, з маслом або без нього, а також з варіантами фасування дроту. Пружинний дріт зазвичай поставляється в бухтах, котушках або мотках – вам доведеться зробити вибір найбільш зручного варіанта упаковки пружинного дроту для використання його у вашому виробництві.